Farmina lemmikloomatoidu tellimine

Meie klubi koostööpartner on alates 2019. aastast taas Optimer AS, kes tegeleb Farmina lemmikloomatoitude müügiga. Optimeri kodulehel on võimalik tutvuda toodete valikuga. Klubi liikmed ja ka nende sõbrad-tuttavad saavad Farmina koera- ja kassitoitu tellida kasvatajahindadega. Mida rohkem toitu tellitakse, seda rikkalikum on meie ürituste auhinnalaud.

Toitu saab tellida otse Optimeri laost, esitades tellimuse Kulno Kõllametsa meiliaadressile kulno.kollamets@optimer.ee. Esimest korda tellimust tehes tuleb kindlasti nimetada Eesti Setterite Klubi nime, hiljem ei ole vaja seda enam teha. Arve saadetakse meilile ning peale selle tasumist saab toidu kätte. Klubipoolne kontaktisik on Liisa Larm. Küsimuste ja murede korral võib julgelt ühendust võtta (tel: 56150862, email: liisa_larm@hotmail.com).

Tellimuse miinimumkogus on 20 kg toidukott või vastavas vääringus väiksemaid kotte (60-100 eur), sealhulgas võivad olla nii koera- kui kassitoidud. Tasuta kojuvedu algab tellimustelt, mille kogus ületab 100 eurot, ning siis saab paluda kotid tuua kahele erinevale aadressile. Väiksemate tellimuste korral tuleb kaubale ise järele minna aadressile Pärnu mnt 463 (Teede REV2/Olerexi bensiinijaama juures on ladu), 10916 Tallinn. Kui on soov tellida Farmina toitu, kuid kumbki transpordivõimalus ei ole sobiv, võib parima lahenduse leidmiseks ühendust võtta Liisaga.

Hinnakirja tabelis olevatele summadele lisandub käibemaks 20%.
Klubi liikmetest kasvatajad saavad igale oma pesakonna kutsikale kingituseks Farmina kutsikapakid, mis sisaldavad Puppy toitu (kuivtoit + konserv) ja toote infovoldikut. Sellest soovist palume teada anda nii Kulnole kui ka Liisale.

NB! Aprillist 2021 uued hinnakirjad!

Farmina hinnakiri aprill 2021

UUS! Konservide hinnakiri sügis 2020

Beaphari hinnakiri

Andise kataloog

DRN-konservide kataloog