Liitumine

Seisuga 01.01.2021 on Eesti Setterite Klubil 75 liiget.

Meie sõbraliku klubi liikmeks võib astuda igaüks, kellele setterid südamelähedased on. Klubiga liitumiseks tuleb täita veebipõhine avaldus või printida ja skaneerida ankeet ning saata see klubi e-posti aadressile setter [at] setter.ee. Klubi tegevus lähtub põhikirjast, millega tuleks liituda soovijatel tutvuda.

Liitujal palume tasuda klubi pangaarvele EE692200221010152769 Swedbankis 3.50 € ühekordset sisseastumistasu ja 15 € liikmemaksu.

Tasudes liikmemaksu, annate oma panuse klubi tegevuse järjepidevusele, igapäevasele tööle (ürituste, näituste, koolituste korraldamine, infolevi ja kodulehe toimimine, töö aretusreeglistikuga jne) ja üldisele setteritõugude käekäigule Eestis. Liikmete koerad osalevad ESK aasta parimate näituse- ja sportsetterite valikul ning liikmed saavad osaleda klubi üritustel soodushinnaga.

Klubi juhatus teavitab uut liiget klubisse vastuvõtmisest.

NB! Klubi liikmemaksu tasumise tähtaeg on iga aasta 1. veebruar ja aastamaks on 15 €. Ülekannet tehes märkige selgitusse “Liikmemaks”, aastaarv ja liikme nimi. Koera nimi ei ole vajalik, sest klubi liige on inimene, mitte koer.

Kõigil setterihuvilistel (ka väljastpoolt klubi liikmeskonda) on võimalus liituda setterilistiga, mille kaudu edastame teateid ja infot ürituste kohta. Liitumiseks tuleb saata oma aadressilt tühi e-kiri aadressile list-subscribe [at] setter.ee, listist lahkumiseks aadressile list-unsubscribe [at] setter.ee.

Meie klubi tegevusega ja setteriuudistega saate kursis olla meie Facebooki lehe kaudu. Facebookis on olemas ka Eesti setterirahva suhtlusgrupp. Klubi Instagrami konto (@estoniansettersclub) on siin.