Eesti setterite tulemusi näitustelt välismaal 2021

Kaunas 2 x CAC, Leedu, 16.-17.10.2021
Kohtunikud Valentinas Stiklius ja Audrone Babianskiene, Leedu
Inglise setterid, kataloogis 1 koer
Emased, juunioriklass
Gordon Hall Bacardi, om. Karis Rämmer, 2 x SP1, JN, TPJ, TP, 1 x RÜP3
Gordoni setterid, kataloogis 3/2 koera
Emased, juunioriklass
Double Dream Loveset Shade, om. Karis Rämmer, 2 x SP1, JN, TPJ, VSP

Valmiera 2 x CAC, Läti, 09.-10.10.2021
Kohtunikud Leni Finne, Soome, ja Vilmos Kardos, Ungari
Inglise setterid, kataloogis 2 koera
Emased, juunioriklass
Gordon Hall Bacardi, om. Karis Rämmer, 2 x SP1, EAH, JCAC, PE1, TP, RÜP3
Gordoni setterid, kataloogis 2 koera
Emased, juunioriklass
Double Dream Loveset Shade, om. Karis Rämmer, 2 x SP1, EAH, JCAC, PE1, TP, RÜP4

Maailma Võitja ja CACIB, Brno, Tšehhi, 29.09.-01.10.2021
Kohtunikud Miroslav Kalich ja Hana Kunfalvi, Tšehhi
Iiri punased setterid, kataloogis 18 ja 63 koera
Isased, tšempioniklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, SP3/SP4
Emased, juunioriklass
Nobleton Cayenne, om. Monika Fuks, SP2/SP1, JCAC, VSPJ, Maailma juuniorvõitja
Nobleton Pleione, om. Elen Kõima, SP3/SP2
Tšempioniklass
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe, Karli Varblas, Kelli Talving, SP1, CAC, CACIB/SP3

Palanga 2 x CACIB, Leedu, 24.-26.09.2021
Kohtunikud Kalvo Kriisk ja Inga Siil, Eesti
Iiri punased setterid, kataloogis 12 koera
Isased, tšempioniklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, 2 x SP1, CAC, N, CACIB, 1 x TP, RÜP2, 1 x VSP

Läti Võitja CACIB, Riia, 08.08.2021
Kohtunik Vita Jurgone, Läti
Iiri punased setterid, kataloogis 8 koera
Isased, avaklass
Bodyguard of Irish Glory di Varmello, om. Siiri Miidu ja Mart Miidu, SP1, SK, PI3
Tšempioniklass
Nobleton Clover Moors, om, Katrin Sirp, SP1, SK, CACIB, PI1, TP, RÜP5, Läti võitja 2021
Emased, tšempioniklass
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP1, SK, CACIB, PE1, VSP, Läti võitja 2021

Riia CACIB, Läti, 07.08.2021
Kohtunik Sergei Slukin, Ukraina
Iiri punased setterid, kataloogis 5 koera
Isased, avaklass
Bodyguard of Irish Glory di Varmello, om. Siiri Miidu ja Mart Miidu, SP1, SK, CAC, Res-CACIB, PI2

Arad 3 x CACIB, 1 x CAC Rumeenia, 09.-11.07.2021
Kohtunikud Marian Draganescu ja Daniela Radu, Rumeenia, Vojislav Al Daghistani, Serbia (CAC), ja Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska, Poola
Inglise setterid, kataloogis 5 koera
Isased, tšempioniklass
Lucksheray Be My Only One, om. Marge Kaju, CAC, CACIB, VSP/CAC, CACIB/CAC, VSP
Emased, noorteklass
Luna Fedele Aimee, om. Marge Kaju, ResCAC, ResCACIB/ResCAC, ResCACIB/CAC, TP/CAC, CACIB, TP, RÜP3